Mida meie kliendid ütlevad

Kliendi tagasiside

Indrek Oden

Roadplan OÜ projektijuht

Läbisin aastase koolituse ning sellest innustatuna alustasime ettevõttes muudatuste tegemist. Jätkame sellega kindlasti ka edaspidi.

Valisime teenuseks värbamisturunduse. Näen, et artiklid ja nende läbi väärtuste loomine on õige valik. Väärtus, mida oleme jaganud ning ka ise saanud nendest lugudest, on suur. Meid teatakse, tuntakse, meie lugusid kommenteerivad valdkonna spetsialistid.

Lugude eesmärk sai seega täidetud ning olles kursis kogu protsessiga, saame soovi korral ise kirjutamist jätkata. 

Toomas Orutar

Logistika Pluss OÜ juhatuse esimees

Esialgu soovitas Kasak Solutionsiga koostööd alustada sõber. Peale Ketlini ning tema professionaalse meeskonnaga suhtlemist, tekkis tugev usaldus.

Tegu on uuendusmeelse ettevõttega, mis omab väärtuspõhist lähenemist. Jäin teenuse kvaliteediga väga rahule ning samuti ka loovtöödega. Õppisin, et oma ettevõtet tuleb igal võimalusel müüa ja teen seda siiani.

Oman üsna suurt kogemust ka teiste värbamisagentuuridega, kuid jätkan meeleldi koostööd Kasak Solutionsiga, sest tööprotsess on erinev ning eristumine on selgelt tuntav.

Soovitan Kasak Solutionsit juhtide leidmiseks ka teistele pidevalt, sest tegu on järeleproovitud ning kvaliteetse teenusega, mis vastas kõigile ootustele. 

Riho Leppik

Autocanteen OÜ asutaja

Kõik toimis väga hästi, korrektselt. Ei ühtegi etteheidet, soovitust, mida muuta. Siiralt ütlen, et kui edaspidi on vaja taas värbamisteenus, ma ei kahtle ka, kellele helistan.

Olete minu jaoks TOP 1! Juba pelgalt aja kokkuhoidmise mõttes igati õige otsus.

Soovitan.

Siivi Kaldoja

Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ personalijuht

Hindan väga teie järjekindlust, järeleandmatust, paindlikkust ning kannatlikkust. 

See power, millega tegusid teete, on vägev.

Esimest korda Ketliniga kohtudes tajusin kohe, et tegu on mõttekaaslasega, see omakorda lisas julgust protsessiga edasi liikuda. On värskendav näha, et olete turul professionaalid, kes teevad tööd, toimides oma mõtete järgi. Sõnadele järgnevad tõepoolest teod. Julgen seetõttu ettevõtet ka teistele soovitada. 

Aivar Anderson

Factory Seven OÜ tegevjuht

Värbamise protsess kestis mitmetel erinevatel põhjustel üsna pikalt– aga nagu on kombeks öelda, pigem üheksa korda mõõda ja ükskord lõika, ja lõigatud sai hästi, sest olen ülirahul HR partneri leiuga, uus isik sobib meie meeskonda nagu valatult.

HR partneri poolt korraldatud ning läbi viidud workshopid mõjusid kogu tiimile motiveerivalt, lisaks andis see võimaluse meid ka tundma õppida, ilma selleta, ei oleks võimalik olnud meid nö „maha müüa“.

Teie loovtiimi poolt kirjutatud lood kõnetasid kandidaati niivõrd, et ta oli valmis oma elus tegema suure kannapöörde, olles pea 22 aastat töötanud tipptegijana teises sektoris. Täna töötab ta meie juures ja on ka ise väga rahul oma tehtud otsustega, olgem ausad, siin on HR partneril väga suur roll mängida.

Nii mina kui ka meie uus tiimiliige hindame HR partneri tegevuses väga täpsust ja konkreetsust- ta pidas kinni kõikidest kokkulepitud kõnedest/kohtumistest. Olen siiralt tänulik, et minu tee ristus Kasak Solutionsiga. 

Markus Külaviir

AMC Cooking OÜ tegevjuht

Sain koostööst Kasak Solutionsiga mitmeid vajalikke taipamisi.

Algul otsisime valet inimest, tegevjuhti, selgus, et tegelikult vajasime müügijuhti.

Kui see sai koostöös HR partneriga selgeks, muutsime suunda ja protsess läks tõeliselt käima. HR partner oli väga aktiivne ja hoidis mind koguaeg protsessiga kursis. Õppisin paremini tundma oma ettevõtet ja seeläbi ka enda vajadusi, rääkimata meeletust aja kokkuhoiust. Selle teenuse kasutamine oli väga mugav, kõik tehti sisuliselt ära, mul jäi vaid kandidaatidega vestelda ja lõplik valik teha. Nüüd kus värbamine on lõppenud, algab minu töö juhina, et seda inimest hoida.

Soovitan teenust kõikidele organisatsioonidele, kes otsivad kvaliteetset tööjõudu.

Sander Sannik

Eurofins Environment Testing OÜ tegevjuht

Suurimad muudatused on aset leidnud meeskonnas. Ollakse lähedasemad, justkui oleks taas avastatud meeskonnavaim. Üleüldine moraal on tõusnud ning seda kõike on tunda juba pelgalt tööõhustikust. Kõik mida teete nii värbamisprotsessis, workshoppidel kui kirjutistega, töötab ning sellel on tugev strateegiline ülesehitus. Inimesed on öelnud, et Ketlini ning Kasak Solutionsiga koostöö alustamine on olnud parim otsus, see näitab, et Teid usaldab lisaks minule ka tiim. Näen, et meeskonna kaasamine värbamisprotsessi kasvatab usaldust ning usun selle tulemuslikkusesse ka uute inimeste värbamisel.

Sander Sannik

Eurofins Environment Testing OÜ tegevjuht

Personalijuht on mõjunud seltskonnale üdini positiivselt, usaldan teda, sest minu silmis on tegu oma ala professionaaliga. Näen, kuidas ta juhte kaasab, sest nemad on otseses kontaktis teiste töötajatega. Juba lühikese meil oldud aja jooksul on tal õnnestunud võita inimeste usaldus, tema poole julgetakse pöörduda. See ütleb mulle väga palju. Esmapilgul kardetakse muudatusi ning võõraid nägusid, aga need hirmud on nüüdseks juba maha võetud, osaliselt ka seetõttu, et ta osales meie ettevõtte Talvepäevadel ning sai inimestega seeläbi ka lähedasemaks. Ma vaatan palju tulevikku ja tunnetan juba praegu, et see kõik on tuleviku heaks. Investeering on end ära tasunud ning tegu saab kindlasti olema pikaajalise koostööga. Lisaks julgen personalijuhi teenust soovitada ka teistele ettevõtetele.

Taavi Vesiaid

Exmet Service tegevjuht

Teadsime juba Kasak Solutionsiga koostööd alustades, et meie poolt otsitav positsioon ei saa olema lihtsate killast. Olime selleks hetkeks veendunud, peale mitmeid nurjunud proovikatseid, et ise me õiget inimest ametikohale kahjuks ei leia. Võib öelda, et tulite meie ellu just õigel ajal. Mulle meeldivad Kasak Solutionsi põhimõtted ning põhjalik eeltöö, see on midagi, mis eristab neid teistest värbamise maastikul tegelevatest ettevõtetest. Samuti hindasin väga iganädalasi update´i, mida meili teel sain, tundsin, et mind hoitakse koguaeg kursis protsessi erinevate etappidega. Usun, et kogu kasutatav metoodika on Eestis ainulaadne ning kuigi tegu on üsna kuluka teenusega, tasub see investeering end igati ära. Ka meie ettevõtte töötajad olid väga elevil meeskonna workshopi toimumisest ja ühtlasi sain isegi sealt väga palju konstruktiivset tagasisidet selle kohta, mis meie töötajate jaoks tõeliselt oluline on. Selleks, et leida õigeid inimesi, tulebki teistmoodi lähenemist kasutada ning varuda ka kannatust, sest protsess võib aega võtta. Julgen kindlasti soovitada teenust eelkõige nendele ettevõtetele, kes soovivad uudset ja põhjalikumat lähenemist värbamisele. Kirsiks tordil muidugi õige inimese leidmine.

Janek Sirg

Hansavest Group OÜ juhatuse liige

Kasak Solutions on õpetanud meile, kuidas olla atraktiivsem tööandja. Ühtlasi oli see ka mingil määral õppetund kannatlikkusest, sest hea kandidaadi leidmiseks võib kuluda kuid. Olen nüüdseks täiesti veendunud, et kvaliteetne värbamine võtabki aega 4-6 kuud. Kogu protsessi vältel suunasid, toetasid Kasak Solutionsi HR partnerid meid ning selle tulemusena oli koostöö kiirem ja sujuvam. Kõik teostatud kirjatööd/lood olid samuti tasemel. Oleme tänaseks teinud koostööd juba mitmeid kordi ning teeme seda kindlasti ka tulevikus. Lisaks soovitan Kasak Solutionsit kindlasti ka teistele ettevõtetele.

Scroll to Top