Mida meie kliendid ütlevad

Teevi Pau

Nicorex Baltic OÜ turundusstrateeg

Kuulsin ettevõttest Kasak Solutions esimest korda ühel saatuslikult kaunil sügispäeval, mil mu telefon ootamatult helises. Helistajaks oli HR partner Laura, kes kutsus mind kandideerima turundusstrateegi ametikohale. Ma ei liialda, kui ütlen, et see kõne muutis mu elu. Olles töötanud 16 aastat ühes ja samas ettevõttes, pelgasin suurt muutust, samas olin selleks enda sees täielikult valmis. Elus suuri kannapöördeid teha on hirmutav, aga olen ümbritsenud end inimestega, kes on seda teinud ja sain sellest inspiratsiooni. Kui teised suudavad, miks siis mina ei peaks suutma. Vestlus Lauraga oli ääretult avatud ja siiras, tundsin, et võin olla mina ise, inimene, mitte vaid CV. Edasi sain võimaluse lugeda oma tulevasest juhist ja meeskonnast kirjutatud lugusid. Need tõid mulle omakorda äratundmise, et minu ja juhi põhiväärtused klapivad. Lugude jõudu ei tasu alahinnata, sest just need loovadki esmase tunnetuse. Proovitööna pidin tegema endast tutvustava video, see oli korralik väljakutse, hindan seda, et peale esimest, mitte nii õnnestunud katset, juhendas Laura mind teisel katsel. See võib tunduda jälle niivõrd väike asi, aga minu jaoks elumuutev kogemus. Tundsin end kogu värbamise protsessi kestel toetatult. Kõik mu küsimused said kiirelt vastused ja kahtlused hajutatud. Olen valmis uuteks kogemusteks ning arenguks. Aitäh Laura ja Kasak Solutions, et uskusite minusse ja muutsite mu elu. 

Maiki Vanahans

Tuleviku Lasteaed direktor

Mulle meeldis meeskonna koolituse läbiviijate professionaalsus, soojus ja avatus. Ketlini loodud PERFI mäng on väga hea võimalus läheneda igale organisatsioonile individuaalselt. Isegi mitu kuud peale PERFI-ga läbiviidud koolitust oleme saanud personalilt tagasisidet, et see koolitus meeldis neile väga ning aitas luua tugevamad sidemed kollektiivis.

Anu Art

Mindshare Estonia tegevjuht

Kasak Solutions’i meeskonnaga on väga lihtne koostööd teha. Kindlasti julgen neid soovitada oma kolleegidele ja ka teistele ettevõtetele. Nii minul endal kui ka meie tiimil tekkis Kasak Solutionsi inimestega väga hea klapp, oli hea inimlik sobivus ning kõik olid kenasti ette valmistunud ja meie teemadesse süüvinud.

Heli Laupa

AS Norma personalijuht

Enamik Eesti värbamisfirmadest ei paku sellist edasiviivat täislahendust nagu Kasak Solutions seda teeb. Ketlin on visionäär, kes näeb tulevikku, tegutseb põhjalikult ja seab selgeid eesmärke. Tal on kõrged professionaalsed teadmised personali tegevustest. Koos oma meeskonnaga suudab Ketlin luua täislahendused ja panna toimima lihtsad asjad, mida ise ei märka.

Mall Heinla

Lantmännen Unibake Estonia AS personalispetsialist

Kasak Solutions tõi meie teadvusesse värbamisturunduse mõiste ja tegevused. Uuenduslikku lähenemist värbamisprotsessile märgati tunnustavalt ka kolleegide poolt. Meie koostöö on olnud edukas. Otsus valida partneriks Kasak Solutions on õnnestunud.

Rain Hallikmäe

Skanton Kinnisvara

Olen Kasak Solutions`i asjaajamisega väga rahul. Kõik on alati väga põhjalik ja professionaalne. Ketlini teadmised värbamise valdkonnas on igale ettevõttele väga kasulikud!

Märt Viileberg

Elwo AS juhatuse liige

Kasak Solutionsi sihtotsingu abiga leidsime sobiva inimese, kes lülitus kiiresti meie tööde korraldamisse ja töötab edukalt tänaseni. Oleme veendunud, et Kasak Solutionsil on ülevaatlik ja mitmekülgne personaliotsigu võimekus ning operatiivne, paindlik ja kliendisõbralik teenindus. Oleme rahu ja täname!

Jaanus Lember

Lubtec OÜ juhatuse liige

Kasak Solutions`i poolt loodud personali kaardistuse treening nimega PERFI tõmbab inimesed/töötajad väga hästi “kastist” välja. Inimene on sunnitud tema jaoks tavaolekust erinevas olukorras rääkima endast ja oma arvamustest, tegema ettepanekuid. Välise hindaja näol tuleb sellest kõigest kokku hea ülevaade nii meeskonnast tervikuna, kui üksikute isikute kohta.

Britta-Patricia Niinep

FinEst Steel AS tootmisjuht

Kogu värbamisprotsess laabus kenasti ja kiirelt.  Vestlusel küsis HR partner õigeid küsimusi ja see aitas kõik olulise välja tuua. Sain kõik vajaliku info ning ka mõtlemisaega just nii palju, kui vajasin. Oma kogemuse põhjal soovitaksin Kasak Solutions`it ka teistele.“ Tänaseks on Britta oma töö ja kolleegidega FinEst Steelis igati rahul. Töösse sisseelamine on toimunud sobivas tempos ning arenguks on piisavalt võimalusi.

Taavi Vesiaid

Exmet Services tegevjuht

Teadsime juba Kasak Solutionsiga koostööd alustades, et meie poolt otsitav positsioon ei saa olema lihtsate killast. Olime selleks hetkeks veendunud, peale mitmeid nurjunud proovikatseid, et ise me õiget inimest ametikohale kahjuks ei leia. Võib öelda, et tulite meie ellu just õigel ajal.
Mulle meeldivad Kasak Solutionsi põhimõtted ning põhjalik eeltöö, see on midagi, mis eristab neid teistest värbamise maastikul tegelevatest ettevõtetest. Samuti hindasin väga iganädalasi update´i, mida meili teel sain, tundsin, et mind hoitakse koguaeg kursis protsessi erinevate etappidega. Usun, et kogu kasutatav metoodika on Eestis ainulaadne ning kuigi tegu on üsna kuluka teenusega, tasub see investeering end igati ära. Ka meie ettevõtte töötajad olid väga elevil meeskonna workshopi toimumisest ja ühtlasi sain isegi sealt väga palju konstruktiivset tagasisidet selle kohta, mis meie töötajate jaoks tõeliselt oluline on.

Selleks, et leida õigeid inimesi, tulebki teistmoodi lähenemist kasutada ning varuda ka kannatust, sest protsess võib aega võtta. Julgen kindlasti soovitada teenust eelkõige nendele ettevõtetele, kes soovivad uudset ja põhjalikumat lähenemist värbamisele. Kirsiks tordil muidugi õige inimese leidmine.

Scroll to Top