Kuidas leida ja hoida õigeid inimesi? veebinar

20,00  / Sisaldab KM

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas leida ja hoida õigeid inimesi oma ettevõttesse? Kas oled pidanud võitlema kõrge personalivoolavuse ja värbamiskuludega, samal ajal kui sinu ettevõte ei kasva nii kiiresti, kui soovid? Kui jah, siis meil on sulle lahendus.
Meil on hea meel kutsuda sind tasuta veebinarile, mis annab näpunäiteid, kuidas luua tõhusat personali strateegiat, mis aitab leida ja hoida parimaid talente.
Veebiseminaril käsitletakse järgmiseid teemasid:
* Kuidas ennast tööandjana müüa
* Finantsid vs inimene: inimesed teevad vigu ja vead lähevad ettevõttele maksma. Kuidas suunata targalt odavaid vigu tegema.
* Miks on oluline juhina kasvatada liidreid.
Veebinari kestus 1 tund.

Koolitajaks on Eesti tipp-värbaja Ketlin Kasak

Tõenäoliselt tead teda värbavate juhtide mentorina. Lisaks sellele on Ketlin ka tegevjuht ja ettevõtja ning liidrite kasvataja.

Mida Sa ehk ei tea on see, et Ketlin on ettevõtte Kasak Solutions  ise omal jõul nullist üles ehitanud ja seda ilma väliste investeeringute abita.

Täna on Ketlini meeskonnas 12 suurepärast talenti ja see on suur saavutus, mille üle ta tunneb erakordset uhkust. Kõik see on tulnud aga läbi väga suurte raskuste ja õppetundide. Ketlin on  muuhulgas ka kahel korral pankroti äärel olnud. Need kogemused ja õppetunnid on kulda väärt.

Ketlin jagab oma teadmisi ja lugusid Sinuga seetõttu, et ta ise oleks tahtnud seda kõike palju varem teada. Kui Sa oled juht, siis ei pääse Sa üle ega ümber tööst inimestega. Ketlin aitab Sul avastada ja rakendada Sinu potentsiaali juhina!

Vaadake ka meie teisi koolitusi:

Scroll to Top