Värbamissüsteem

On Sul ette tulnud olukordi, kus korraga on vaja värvata mitut inimest, võib-olla isegi sadakond inimest?

Tõenäoliselt tead siis kui stressi tekitav, aeganõudev ja kulukas protsess see olla võib. See ei pea aga tingimata nii olema. Värbamine on ajas palju muutunud. Kui varasemalt keskenduti värbamises suuremalt jaolt vaid inimese otsimisele, siis ainuüksi sellest enam ei piisa. Uue ajastu värbamises on väga olulisel kohal mainekujundus valdkonna inimeste hulgas. See, millisena ettevõte ja ettevõtte juht paistab kandidaadi jaoks väljapoole on tihtilugu määrava tähtsusega ja just see ongi meie pärusmaaks!

Meie tugevuseks on ettevõtte ja juhi turundamine kandidaatidele, mis põhineb 14-aastasel kogemusel. Me loome vajalikud tööriistad, mida saab kasutada nii ettevõtte kodulehel, sotsiaalmeedias, ajalehtedes, kui ka vajadusel aitame meediasse jõuda ning õpetame seal toime tulema. Juhi mainet võimendades muudame atraktiivseks nii ettevõtte kui ka vakantsed positsioonid. Õigete inimeste leidmiseks turundame tervet ettevõtet ja meeskonda.

Loome värbamissüsteemi, mille abil õiged inimesed leiavad teid ise üles. Kui Sina juhina ei pea enam nii aktiivselt inimeste otsimisega tegelema, siis saad keskenduda rohkem oma töötajate hoidmisele ja ettevõtte arendamisele. Me teeme kindlaks, millised inimesed sobivad nii oma oskuste, kui ka väärtuste poolest just Sinu ettevõttesse ning toome ettevõtte esile nii, et õiged inimesed seda märkaksid ning sooviksid kandideerida.

Teadagi peavad pikaaegse ja jätkusuutliku töösuhte huvides inimesed oma töökohas õnnelikud olema. Spetsiaalselt teie ettevõttele loodud värbamissüsteem saabki ettevõtte sisemiste muutuste katalüsaatoriks. Aitame ettevõtte sees asjad korda saada ning näitame saadud tulemusi ka väljapoole.

Kuidas me seda teeme?

Me läheneme oma projektidele süvitsi sõltumata värvatavast ametikohast.
Pakume rätsepa stiilis teenust igale kliendile:

Esiteks Kaardistame väga põhjalikult teie ettevõtte, tegevusala ja toote/teenuse. Selleks koostame profiilikirjelduse, mis kajastab ettevõtte sisekliimat, väärtusi, missiooni ja meeskonda. Selgitame ka välja mida ja keda te üldse vajate.

Teeme vajalike inimestega intervjuusid, mille põhjal meie copywriterid kirjutavad artiklid. Nende abil muudame ettevõtte atraktiivseks ning müüme ja turundame juhti, meeskonda ja ettevõtet tervikuna. Lisaks teeme blogipostitusi, sotsiaalmeedia postitusi ning vajadusel kaasame ka meediat.

Selgitame välja, milliste kanalite kaudu teie ettevõttesse töötajaid otsima hakkame ja millist taktikat kasutame.

Kui sobivad kandidaadid on leitud, siis filtreerime terad sõkaldest ja toome parimad kandidaadid Sulle lõppotsuse tegemiseks. Nii hoiad kokku oma väärtuslikku aega ja energiat.

Meie tugevuseks on päris elus toimivad lahendused!
Värbamissüsteemi soovitame ennekõike siis, kui on korraga vaja värvata rohkem inimesi (nt 5-250 uut töötajat). Sel juhul ei ole mõtet ükshaaval inimesi sihtotsinguga otsida, vaid on vaja süsteeme automatiseerida. Meie koostöö tulemusena saate hiljem ka iseseisvalt rakendada teile loodud värbamise tööriistu ja põhimõtteid ning olete tulevikus võimelised ise vakantsed positsioonid täitma.

Scroll to Top

Tasuta konsultatsioonile registreerimine

Liitu meie väärtuskirjaga

Võta ühendust