Krüptoekspert ja vaimne teejuht Asse Sauga: pidev areng ja progress elus on tähtsad!

Asse Sauga on edukas mitmel rindel, tema elus käivad aktiivselt käsikäes nii vaimne kui ka ratsionaalne maailm. Ta on krüptovara idufirma kaasasutaja, raamatu autor, nõuandja mitmes start-up’is, krüptoekspert, sertifitseeritud vaimne teejuht, tervendaja ja õpetaja. Ta aitab inimestel iseendast paremini aru saada ja avada oma peidus olev potentsiaal.

Tehnoloogia ja rahandus on südamelähedased

Juba noorena nägi Asse maailma teistsuguse pilguga, arvutis mängimise asemel ta pigem häkkis ja püüdis mõista, kuidas asjad töötavad. IT-taustaga mees on olnud osa suurtes tarkvaraarendustes ja riiklike teenuste ülalhoidmisel. Asse on ka krüptorahaekspert ning teinud koostööd erinevate Eesti raha ja maksudega seotud institutsioonidega. Bitcoinini jõudis ta ajal, mil see oli Eestis veel lapsekingades. Temast on saanud üks tuntumaid krüptorahadega tegelejaid kodumaal. Tänu tehnilisele taustale oskas ta selle võimaluse ära kasutada, näiteks on ta kirjutanud eestikeelse bestselleri „Kõik sai alguse Bitcoinist!“ ning olnud LHV pangas tõenäoliselt maailma esimene täiskohaga plokiahela ekspert.

Praegu ehitab ta üles ärikinnisvaraga tagatud krüptovara loovat start-up’i. Asse armastab kiiret liikumist, dünaamilisust ja arengut, seega on vähese bürokraatiaga start-up’i ettevõtlusvorm talle kõige meelepärasem.

Rahu ja õnn algavad iseendast

Vaatamata majanduslikult heale seisule tundis Asse, et puudu on sisemisest rahust ja elurõõmust. Teda ümbritsev välis- ja sisemaailm ajendas endalt küsima, millest see tuleneb. Psühholoogiahuvilisena õppis ta erinevaid teraapia vorme nagu konstellatsioon ja hüpnoteraapia aga ka näiteks metafüüsikat. Tema meeled on tänu süsteemsele vaimsele praktikale üha rohkem avanenud ning vaimsest maailmast on saanud tõeline kirg. Ta asus õppima rahvusvahelisesse Modernsesse Müstikakooli, kus nüüd jagab oma teadmisi õpetajana ka ise. See kool on toonud talle palju teadlikkust universumi ja peidetud maailma kohta meie ümber, ta on iseenda kohta rohkem õppinud ja tunneb end 360 kraadi teise inimesena kui varem. Asse on näinud, et inimese vaimsel teekonnal on väga võimsad viljad. „Meil ei ole õrna aimugi, kui väekad me tegelikult oleme,“ ütleb ta. Potentsiaali avamiseks tuleb aga palju tegeleda enda egoga, mis on üks kõige suuremaid väljakutseid üldse meie elus.

Mitmedimensiooniline teekond

Endaga meeletult tööd teinud Assele on vaimne areng andnud julguse teha kardinaalseid otsuseid ja näha olukordi laiemast vaatenurgast. Neid oskusi saab ta enda heaks ära kasutada igas eluvaldkonnas. Ta hindab kõrgelt pidevat arengut ning tal on suured ambitsioonid ja eesmärgid nii enda krüptorahandusega tegeleva start-up’i kui ka töös inimestega. Asse soovib saada Hermetismi valdkonnas piirkonna tuntuimaks eksperdiks – see on valdkond, mis on olnud aastatuhandeid peidus ja millel põhinevad paljud teised vaimsed õpetused, millega me täna kokku puutume ning mis kirjeldab hästi kogu reaalsust meie ümber. Oma kire kõrval on Asse seadnud prioriteediks aga oma perekonna. Asse leiab, et ennekõike tuleb armastada iseennast, sest nii on ka teisi palju lihtsam armastada. „Peame endale meenutama, et oleme kõik võimsad oma elu loojad.“

Ta annab lugejale kolm soovitust.
1. Tunne iseennast võimalikult hästi sest siis teed Sa ka alati elu parimaid otsuseid.
2. Tulevik põhineb üha rohkem individuaalsel vastutusel. Ole valmis vastutama ja toeta
ka teisi sel teekonnal.
3. Areng ja kasvamine peaksid olema alati lõbusad.

Scroll to Top

Liitu meie väärtuskirjaga

Võta ühendust

Tasuta konsultatsioonile registreerimine