Teenused

Klassikaline värbamine enam ei toimi ja töökuulutusest üksi ei piisa, mistõttu pakume UUE AJASTU VÄRBAMISTEENUST ja teeme asju teisiti!
Tutvu meie teenustega lähemalt allpool.

Kas tead, et kõige olulisem, mida töökoha vahetamisel vaadatakse on tulevase töökoha meeskond ja juht? Kui kandidaat aga ei leia kuskilt vastavat infot, siis kuidas ta saab üldse Sinu kasuks otsustada?

See teadmine ja oskus meeskonda ning juhti esile tuua, on andnud meile eelise värbamise valdkonnas õnnestumiseks. Oleme viimase 14 aasta jooksul enam kui 300 juhil aidanud leida just neile sobivaid spetsialiste alates lihttöölistest kuni tegevjuhtideni välja. Paljud meie klientidest tulevad meie teenuse juurde tagasi, kuna me ei otsi õiget inimest ettevõttesse pelgalt oskuste poolest, vaid mõnusa ja sujuva koostöö tagamiseks teeme kindlaks, et kandidaadi väärtused ühtiksid nii otsese juhi kui meeskonna omadega. Just nii saame kindlustada pikaajalise töösuhte. Ehitame üles värbamisprotsessi selliselt, et õiged inimesed jõuaksid Sinu ettevõttesse päevadega.

On Sul ette tulnud olukordi, kus korraga on vaja värvata mitut inimest, võib-olla isegi sadakond inimest?

Oleme oma 14-aastase kogemuse põhjal värbamismaailmas loonud ainulaadse värbamissüsteemi, mille abil leiame igasse ettevõttesse just neid kõige õigemad inimesed. Meie kogemused näitavad, et efektiivne värbamine hõlmab endas suurel määral ka müüki ja turundust. Seega meie tööks on müüa ja turundada Sinu ettevõtet, sealseid juhte ja meeskonda. Me loome oma klientidele unikaalse värbamissüsteemi, mis on kokku pandud just nii nagu üks tõeliselt mugav, praktiline ja hästi istuv rätsepaülikond. Lisaks loomisele aitame süsteeme ka ellu rakendada ja organisatsioonis tööle panna, toetame sisseelamisprotsessis ja viime läbi sisekoolitusi. Aitame luua jätkusuutliku ja pikaaegse töösuhte seeläbi, et õiged inimesed jõuavad õigetele positsioonidele tööle. Nii hoiad Sina kokku tööjõu liikumisest tingitud suuri kulutusi ning oma väärtuslikku aega ja energiat.

On Sul tulnud ette olukordi, kus oleks kohe uut inimest tööle vaja, aga ei ole teda kusagilt võtta või töökuulutusele kandideerib vaid paar inimest, kelle kvaliteet ei ole see, mida ootasid? 

Enamik juhte just selle murega meie juurde pöörduvadki. Värbamisturunduse käigus loome Sinu ettevõttele süsteemi, mille lõpptulemusena õiged inimesed lausa ootavad võimalust Sinu ettevõttesse tööle asuda. Tegeleme ettevõtte teadliku mainekujundusega just sellest vaatenurgast, et kõnetada õigeid inimesi, kes Sinu ettevõttesse tööle sobiksid. Loome kuvandi, mis tekitab potentsiaalses kandidaadis usaldust ja tunde, et ta tahab just Sinu ettevõttesse tööle tulla. 

Tunned Sa vahel, et uute inimeste värbamiseks ja olemasolevate hoidmiseks jääb Sul puudu värbamisalastest teadmistest ja oskustest?

Värbamine ei ole ammu enam pelgalt uute inimeste otsimine. Meie hinnangul koosneb uute inimeste värbamine ligi 80% ettevõtte sisestest tegevustest ja ainult 20% on väliste tegevuste osakaal. See on ka põhjus, miks töökuulutusest üksi ei piisa, et õigeid inimesi oma ettevõttesse leida. Õigete inimeste leidmine ning pikaaegse ja jätkusuutliku töösuhte loomine eeldab teadlikku ja põhjalikku lähenemist värbamisprotsessile. Just siin tulemegi oma 14-aastase kogemustepagasi ja professionaalsete personalispetsialistidega Sulle appi meie!

Koolitus

“Värbamise meistriklass” 6-osaline videokursus Ketlin Kasakult 247 € + KM

Aastane koolitusprogramm “Värbamisprotsessid uuele tasemele” ehk kuidas muuta oma ettevõtte niivõrd atraktiivseks, et õiged inimesed leiavad Sind ise üles.

Scroll to Top

Liitu meie väärtuskirjaga

Võta ühendust

Tasuta konsultatsioonile registreerimine