Tiim

Meil on rõõm tutvustada sulle meie väga erilist, hoolikalt valitud ja korduvalt testitud meeskonda. Iga tiimi liige on äärmiselt oluline osa selles ilusas tervikus.
Me oleme erinevad, kuid samas jagame ühte suurt kirge – aidata ettevõtetel värvata ja hoida parimaid inimesi.

Ketlin Kasak

Asutaja

Ketlin on oma kindla missiooniga suutnud järjekindlalt viia paljud ettevõtted ja juhid täiesti uuele arusaamale personalitöö väärtustest. Ketlin naudib kui saab oma praktiliste kogemuste kaudu jagada juhtidele usku, et kõik on võimalik kui osata hästi oma visiooni ja väärtusi turundada. Ketlini jaoks on inimene terviklik – ta hindab väga kõrgelt perekonda, oma meeskonda, sõpru ja peab oluliseks hoida oma elu tasakaalus. Sportlik eluviis on andnud Ketlinile väga palju positiivset energiat, millega ta sütitab kogu Kasak Solutionsi meeskonda.

Kristian Maslov

Tegevjuht

Kristian on oma pika juhtimiskarjääri jooksul kokku pannud mitmeid hästi toimivaid meeskondi nii rahvusvahelistes kui eesti ettevõtetes. Olles ise loomupäraselt meeskonnamängija, soovib Kristian oma meeskonna jaoks luua hästi toimivaid süsteeme, mis teevad kõigi töö ladusamaks ja sihipärasemaks. Kristianit iseloomustab tasakaalukus, avatus ning tema missiooniks on aidata teistel inimestel areneda ja õnnestuda.

Kaire Valge

Koostööpartner strateegilises juhtimises

Kaire kireks on strateegiline juhtimine. Aastakümnete pikkune kogemus on temast kujundanud asjatundliku professionaali, kes on pühendunud ettevõtete kasvu ja arengu toetamisele. Tema loov ja kaasav lähenemine on võtmetähtsusega soovitud eesmärkide saavutamisel. Kaire missiooniks on inspireerida ja käivitada positiivseid muutuseid.

Gunnar Obolenski

Partnerlusjuht

Gunnarit iseloomustab rõõmsameelsus ning suur elukogemus mitmel rindel. Lisaks põhjalikule valdkonna kogemusele tootearenduses ja turunudses ning juhtimises, on Gunnari jaoks igal ametikohal oluline suhete nimel pingutamine ja nende hoidmine. Gunnar väärtustab head koostööd kolleegidega ja koostööpartneritega ning hindab kõige rohkem inimesi, kes on valmis tegutsema ilma pideva palumise ja kontrollimiseta. Ta usub, et turvaline töökeskkond tähendab riskide teadvustamist ja ka ebaõnnestumisest ei tohiks ennast heidutada lasta, sest need annavad võimaluse saada tugevamaks ja targemaks!

Laura-Liis Moritz

HR partner

Laura-Liis naudib nii värbamist kui sellega kaasnevat müügitööd. Suhtlemisoskus on tema trump, mille abil ta leiab inimeste vajadustele alati õiged lahendused. Tema töökus ja tulemustele orienteeritus on imetlusväärsed. Särava ja positiivse olemuse vundamendiks on oskus olla hetkes, nautida seda ning lubada kiire elutempo kiuste endale ka hingepaitavaid tegevusi.

Lisett Heinroos

HR partner

Lisett on loomu poolest tõeline suhtleja - uute inimestega kontakti loomine tuleb talle loomulikult. Ta suudab oma positiivse energiaga kiiresti leida ühise keele uues keskkonnas ja uute inimestega. Lisett panustab meeskonna ühtsuse hoidmisse ja heade suhete hoidmisse kõige rohkem. Ta ei karda võtta vastu uusi väljakutseid ega takistusi, sest ta näeb neis ainult võimalusi eneseületamiseks. Lisett on oma igapäevatöös täpne ja korrektne ning tema peale saab alati kindel olla.

Janne Lõhmus-Oselein

HR Partner

Janne on positiivse ellusuhtumisega särasilm, kes personaliinimesele kohaselt leiab ühise keele igaühega. Tema siirus ja abivalmidus teevad temast väärtusliku meeskonnaliikme. Janne on "Teeme ära" suhtumisega ja lööb alati kaasa hoolimata sellest, kas on vajadus nädalaks sada inimest värvata või hoopis kontori seinad üle värvida. Kusjuures just kodused toimetused on need, kus Janne end maandab - kvaliteetaeg perega ning kodu ja aia eest hoolitsemine mõjub talle kui teraapia, pakkudes rõõmu ja rahulolu igapäevaelus.

Scroll to Top

Liitu meie väärtuskirjaga

Võta ühendust

Tasuta konsultatsioonile registreerimine