Tiim

Meil on rõõm tutvustada sulle meie väga erilist, hoolikalt valitud ja korduvalt testitud meeskonda. Iga tiimi liige on äärmiselt oluline osa selles ilusas tervikus.
Me oleme erinevad, kuid samas jagame ühte suurt kirge – aidata ettevõtetel värvata ja hoida parimaid inimesi.

Ketlin Kasak

Asutaja, tegevjuht

Ketlin on väga eesmärgikindel, fokuseeritud ja lõppematute ideedega innovaatiline inimene. Personalitöö ja värbamine on tema tõeline kirg, kuhu mahuvad lisaks ka tema tütar, perekond ja sõbrad. Oma meeskonda peab ta aga oma teiseks pereks.

Kaire Valge

Strateegiline disainer

Kaire tugevuseks on oskus ühendada visioon, loovuse, süsteemse mõtlemise ja kaasava juhtimisega. Strateegilise disaineri ja professionaalse lahenduskeskse coachina ühendab ta strateegia taktikalise mõtlemisega, et aidata ettevõtetel ja organisatsioonidel saavutada eesmärke ning suurendada efektiivsust. Kairet iseloomustab asjatundlikkus, avatus, sõbralikkus, abivalmidus ja kannatlikkus.

Toomas Kütt

Äri- ja turundusstrateeg

Toomas armastab strateegiaid. Tema rahulik, keskendunud ja väga detailne töömeetod sobitud täiuslikult strateegiliste äriplaanidega. Lisaks detailidele näeb ta projektides ka suurt pilti.

Regina Juga

Personalijuht

Reginat iseloomustab süsteemsus, läbimõeldud tegutsemine ja korrektsus. Tema tähelepanu detailidele on märkimisväärne ning kõiki tegemisi saadab ütlemine: enne mõtle ja siis tee. Olemuselt on ta hooliv, empaatiline ja inimesi märkav. Silma särama ning hinge helisema paneb muusika ja laulmine.

Laura-Liis Moritz

HR partner

Laura-Liis naudib nii värbamist kui sellega kaasnevat müügitööd. Suhtlemisoskus on tema trump, mille abil ta leiab inimeste vajadustele alati õiged lahendused. Tema töökus ja tulemustele orienteeritus on imetlusväärsed. Särava ja positiivse olemuse vundamendiks on oskus olla hetkes, nautida seda ning lubada kiire elutempo kiuste endale ka hingepaitavaid tegevusi.

Lisett Heinroos

HR partner

Lisett on loomu poolest tõeline suhtleja - uute inimestega kontakti loomine tuleb talle loomulikult. Ta suudab oma positiivse energiaga kiiresti leida ühise keele uues keskkonnas ja uute inimestega. Lisett panustab meeskonna ühtsuse hoidmisse ja heade suhete hoidmisse kõige rohkem. Ta ei karda võtta vastu uusi väljakutseid ega takistusi, sest ta näeb neis ainult võimalusi eneseületamiseks. Lisett on oma igapäevatöös täpne ja korrektne ning tema peale saab alati kindel olla.

Scroll to Top