Tiim

Meil on rõõm tutvustada sulle meie väga erilist, hoolikalt valitud ja korduvalt testitud meeskonda. Iga tiimi liige on äärmiselt oluline osa selles ilusas tervikus.
Me oleme erinevad, kuid samas jagame ühte suurt kirge – aidata ettevõtetel värvata ja hoida parimaid inimesi.

Tiim

Meil on rõõm tutvustada sulle meie väga erilist, hoolikalt valitud ja korduvalt testitud meeskonda. Iga tiimi liige on äärmiselt oluline osa selles ilusas tervikus. Me oleme erinevad, kuid samas jagame ühte suurt kirge – aidata ettevõtetel värvata ja hoida parimaid inimesi.

Ketlin Kasak

Asutaja, tegevjuht

Ketlin on väga eesmärgikindel, fokuseeritud ja lõppematute ideedega innovaatiline inimene. Personalitöö ja värbamine on tema tõeline kirg, kuhu mahuvad lisaks ka tema tütar, perekond ja sõbrad. Oma meeskonda peab ta aga oma teiseks pereks.

Karl Urbanik

Müügidivisjoni juht

Karl on positiivse ellusuhtumise ning suhtleja hingega inspireeriv juht ja liider. Kirgliku müügiinimesena iseloomustab teda pidev eneseareng, põhjalik ettevalmistus, sihikindlus, pühendumus ja lahendustele orienteeritud suhtumine.

Merje Kesa

Juhiabi

Merjele meeldib planeerida ja tegutseda, leida kiireid lahendusi ja hoida asjadel silm peal, et kõik sujuks. Selline mõiste nagu “ei saa” Merje leksikonis puudub täielikult. Tema abivalmis, toetav ja hooliv natuur loob hea ja mõnusa keskkonna kogu tiimile.

Annamaria Venski

Loovtiimi juht ja copywriter

Annamaria on strateeg ja loomeinimene ühes isikus, kelle suurimaks kireks on kirjutamine ja eneseareng. Tema lennukad ideed, põhjalik ja detaile märkav natuur loovad ideaalse sünergia, et ritta seatud sõnadel oleks just see õige ja eriline tunne sees. Mängleva kergusega genereerib ta uusi ideid ja loob neist harmoonilise terviku.

Toomas Kütt

Äri- ja turundusstrateeg

Toomas armastab strateegiaid. Tema rahulik, keskendunud ja väga detailne töömeetod sobitud täiuslikult strateegiliste äriplaanidega. Lisaks detailidele näeb ta projektides ka suurt pilti.

Rait Kooser

Müügijuht

Rait on korrektne, põhjalik ja täpne kõigis oma tegemistes. Ta märkab häid ja olulisi detaile ning on kasvule ja arengule orienteeritud. Põhjalik ettevalmistus tagab edu tema ettevõtmistes. Tema siiras, aus ja avatud olek tekitab mõnusa õhkkonna inspireerivateks vestlusteks.

Sophia Stepanova

HR partner

Sophia on hingelt müügiinimene, kes inspireerib oma ambitsioonikuse ja energiaga. Kõik väljakutsed ületab ta justkui möödaminnes. Ühtlasi on ta ka oma tööle äärmiselt pühendunud ning suudab kõik alustatu edukalt ka lõpule viia. Empaatilisus, tahtejõud ja karisma on tema loomuse nurgakivid.

Angelika Larkina

HR partner

Angelika on inimeste inimene. Oma sõbraliku, särava ja uudishimuliku loomusega loob ta enda ümber mõnusa õhkkonna. Analüütiline, struktureeritud ja lahendustele orienteeritud mõtteviis tagab edu aga kõigis tegemistes. Elu loomulikuks osaks on ka pidev õppimine ja eneseareng.

Betty-Maria Märk

HR partner

Betty-Maria on sihikindel ja lahendustele orienteeritud. Pealtnäha rahuliku ja tasakaaluka natuuri all on peidus alati arenguvõimalusi ja väljakutseid otsiv hing. Kindel on ka see, et elu tuleb nautida ja nalja peab saama.

Laura-Liis Moritz

HR partner

Laura-Liis naudib nii värbamist kui sellega kaasnevat müügitööd. Suhtlemisoskus on tema trump, mille abil ta leiab inimeste vajadustele alati õiged lahendused. Tema töökus ja tulemustele orienteeritus on imetlusväärsed. Särava ja positiivse olemuse vundamendiks on oskus olla hetkes, nautida seda ning lubada kiire elutempo kiuste endale ka hingepaitavaid tegevusi.

Elina Karu

Copywriter ja ingliskeelse sisu looja

Elinat iseloomustab kõige paremini sõnapaar lühidalt ja löövalt. Enesearengu entusiastina veedab ta poole ajast raamatutest teadmisi ammutades ning teise poole lugejale väärtuslikku sisu luues. Tema suureks kireks on ka nii keha kui vaimu tervislike eluviiside edendamine.

Darja Basnina

Copywriter ja venekeelse sisu looja

Darjat iseloomustab elukestev õpe ja areng. Ta on rahuliku loomuga eesmärgikindel teksti võlur, kes vaatab alati suurt pilti ja tervikut. Töös on ta struktureeritud, pühendunud ning mõtleb läbi kõik detailid. Vabal ajal armastab ta kaasa lüüa heategevusprojektides. Enda laadimiseks loeb raamatuid, naudib häid filme ja kunsti või käib ujumas ja poksimas ning tegeleb oma kassiga.