Tiim

Meil on rõõm tutvustada sulle meie väga erilist, hoolikalt valitud ja korduvalt testitud meeskonda. Iga tiimi liige on äärmiselt oluline osa selles ilusas tervikus.
Me oleme erinevad, kuid samas jagame ühte suurt kirge – aidata ettevõtetel värvata ja hoida parimaid inimesi.

Ketlin Kasak

Asutaja, tegevjuht

Ketlin on väga eesmärgikindel, fokuseeritud ja lõppematute ideedega innovaatiline inimene. Personalitöö ja värbamine on tema tõeline kirg, kuhu mahuvad lisaks ka tema tütar, perekond ja sõbrad. Oma meeskonda peab ta aga oma teiseks pereks.

Laura-Liis Moritz

HR partner

Laura-Liis naudib nii värbamist kui sellega kaasnevat müügitööd. Suhtlemisoskus on tema trump, mille abil ta leiab inimeste vajadustele alati õiged lahendused. Tema töökus ja tulemustele orienteeritus on imetlusväärsed. Särava ja positiivse olemuse vundamendiks on oskus olla hetkes, nautida seda ning lubada kiire elutempo kiuste endale ka hingepaitavaid tegevusi.

Merje Kesa

Juhiabi

Merjele meeldib planeerida ja tegutseda, leida kiireid lahendusi ja hoida asjadel silm peal, et kõik sujuks. Selline mõiste nagu “ei saa” Merje leksikonis puudub täielikult. Tema abivalmis, toetav ja hooliv natuur loob hea ja mõnusa keskkonna kogu tiimile.

Magnus Remi

Müügijuht

Toomas Kütt

Äri- ja turundusstrateeg

Toomas armastab strateegiaid. Tema rahulik, keskendunud ja väga detailne töömeetod sobitud täiuslikult strateegiliste äriplaanidega. Lisaks detailidele näeb ta projektides ka suurt pilti.

Elina Karu

Copywriter ja ingliskeelse sisu looja

Elinat iseloomustab kõige paremini sõnapaar lühidalt ja löövalt. Enesearengu entusiastina veedab ta poole ajast raamatutest teadmisi ammutades ning teise poole lugejale väärtuslikku sisu luues. Tema suureks kireks on ka nii keha kui vaimu tervislike eluviiside edendamine.

Sophia Stepanova

HR partner

Sophia on hingelt müügiinimene, kes inspireerib oma ambitsioonikuse ja energiaga. Kõik väljakutsed ületab ta justkui möödaminnes. Ühtlasi on ta ka oma tööle äärmiselt pühendunud ning suudab kõik alustatu edukalt ka lõpule viia. Empaatilisus, tahtejõud ja karisma on tema loomuse nurgakivid.

Angelika Larkina

HR partner

Angelika on inimeste inimene. Oma sõbraliku, särava ja uudishimuliku loomusega loob ta enda ümber mõnusa õhkkonna. Analüütiline, struktureeritud ja lahendustele orienteeritud mõtteviis tagab edu aga kõigis tegemistes. Elu loomulikuks osaks on ka pidev õppimine ja eneseareng.

Betty-Maria Märk

HR partner

Betty-Maria on sihikindel ja lahendustele orienteeritud. Pealtnäha rahuliku ja tasakaaluka natuuri all on peidus alati arenguvõimalusi ja väljakutseid otsiv hing. Kindel on ka see, et elu tuleb nautida ja nalja peab saama.

Scroll to Top