180 päevaga 180 kraadi

Koolitus juhtidele, ettevõtjatele ja personalijuhtidele

3.-4. oktoober 2024

Tallinna konverentsikeskus | Tallink Hotels

500 000€
müüki 180 päevaga

90%
uus meeskond

100%
teadmine, et allaandmine ei ole lahendus

Mida teha, kui allaandmine ei ole lahendus, raskus on Sinu õlgadel ja Sinu meeskond on vaja (uuesti) üles ehitada? Nendele küsimustele saad vastuse inspireerival ja praktilisel koolitusel 

See koolitus on Sulle, kui  

 • soovid paremini mõista ennast juhina ja enda meeskonda; 
 • tahad kasvatada käivet, aga praegune (majandus)olukord ei soosi seda; 
 • tahad luua endale automaatseid süsteeme ja õppida uusi tööriistu, mis toetavad sind; 
 • soovid õppida lahendama komplekseid konflikte; 
 • tahad luua toimiva müügimasina; 
 • soovid süütundest lahti saada ja enesekindlust kasvatada; 
 • tahad õppida, kuidas suhelda maksuametiga, kui oled finantsilises raskuses; 
 • olukord tundub ületamatu. 

Ketlin Kasak, Kasak Solutionsi asutaja

Ketlin Kasak on olnud 12 aastat personalivaldkonnas, 10 aastat ettevõtja ja 5 aastat ema. Tema suurim missioon on aidata ettevõtjatel areneda ja jõuda kaugemale. Ketlin Kasak särab: ta teab, mida tahab, töötab selle nimel ja toob oma energiaga kaasa ka teised. Tema võimas drive tuleneb kirest personalitöö ja inimeste aitamise vastu. Ta tunneb: Kui saad tegeleda millegagi, mida armastad ja mis on kasulik, annab see energiat ning tekitab seda aina juurde.

Vilve Vene, juhtimisnõustaja

Vilve Vene on 10 aastat juhtinud panga põhipangandustarkvara arendamist, suurendades aja jooksul meeskonna kümnelt arendajalt 300ni. 2002. aastal asutas oma esimese tehnoloogiaettevõtte, kus tegutses pea kaks aastakümmet tegevjuhina. 2019. aastal võttis ta ette oma järgmise suure seiklus eesmärgiga muuta põhipangandus revolutsiooniliseks. 2022. aasta suvel otsustas Vilve järgida oma pikaajalist huvi, mis oli kasvanud kireks, ning alustas õpinguid gestaltteraapias ja praktikas, keskendudes juhtivale juhtimisele ja edukale meeskonna loomisele. Praegu nõustab uusi juhte ja nende meeskondi oma eluaegse kogemuse ja teadmistega.

Kristian Maslov, Kasak Solutionsi tegevjuht

Kristianil on 32-aastane juhtimiskogemus üheksas ettevõttes, alustades tõlkimisest ja liikudes rahvusvaheliste finants- ja meelelahutusprojektide juhtimiseni. Pärast 1998. aasta kriisi juhtis ta meelelahutusäris suuri kontserdiprojekte. 3M-is juhtis ta 19 aastat äritegevust Eestis ja seejärel rahvusvahelisi SAP-ile ülemineku projekte, luues tugevaid meeskondi ja lihtsustades äriprotseduure. Pärast 3M-i keskendus ta Eesti tootmisettevõtete abistamisele tegevjuhina, rõhutades koostöö ja meeskonnatöö tähtsust.

Karmo Kivi, Mõtteviisi arengutreener, Karmo Kivi coaching

Pärast mitmeid rahulolematust tekitavaid töökohti otsustas ta 2012. aastal koos abikaasaga alustada oma ettevõttega. Kuigi alguses tuli ettevõttel ette tõuse ja mõõnu, leidis Karmo 2016. aastal inspiratsiooni ja teadmisi filmist “Hea elu saladus”, mis muutis tema lähenemist ärile. See viis teda lõpuks oma coachingu ettevõtte Balanced Life OÜ loomiseni, kus ta tegutseb mindset coachina. Karmo Kivi on koolitanud tuhandeid ja coach’inud sadu inimesi. Ta aitab inimestel murda iganenud mõttemustreid ja uskumusi ning leida uusi vaatenurki nii eraelus kui ettevõtmistes.

Maarja Vardja, Kasak Solutionsi rendi-personalijuht

Maarjat on juba lapsepõlvest paelunud inimeste käitumine ning ta on ülikoolis õppinud majandusarvestust ja personalijuhtimist. Ta on töötanud personalivaldkonnas erinevates sektorites, alustades transpordist ja lõpetades loovtööga, ning omab kogemusi palgatöö, ettevõtluse ja vabatahtliku tööga. Ettevõtjana koges ta läbipõlemist, mis viis pausi võtmiseni. Taastusperioodi järel alustas Maarja stilistikaga, töötades reklaami-, muusikavideo-, seriaali- ja filmiprojektides ning õppides kiiret kohanemist, inimeste juhtimist ja suhtlemist tugevate ajaliste survete all.

Ott Kiivikas, Kulturist, koolitaja, toitumisspetsialist, 7. taseme treener, Euroopa Kulturismiliidu juhatuse liige, EOK sportlaskomisjoni liige, Kultuurkapitali preemia laureaat 2016, ettevõtja, investor

Ott on tuntud kulturist ja olnud 20 aastat järjest Eesti absoluutne meister. Vaatamata pikale edule on ta sportlasena seljatanud seitsmeaastase mõõnaperioodi, mil ta ei võitnud ühtegi tiitlivõistluse medalit, kaotamata siiski usku endasse. Tema enese- ja sihikindlus on viinud ta suurte võitudeni ega ole lubanud alla anda ka rasketel eluperioodidel. Enamuse enda elust on ta olnud ettevõtja ja tegelenud sellega, millesse siiralt usub.

Asse Sauga, ettevõtja, vaimne teejuht

Assel on palju pealtnäha eriilmelisi ameteid, mis ometi tema enda sõnul üksteist täiendavad. Ta on IT-ettevõtja, krüptoraha ekspert, bestselleri „Kõik sai alguse Bitcoinist!“ autor, investor ja mitme iduettevõtte nõuandja, aga ka sertifiseeritud koolitaja, tervendaja ja vaimne teejuht rahvusvahelises Modernses Müstikakoolis. „Aitan inimestel avada oma sisemist väge ja pean oma suureks väärtuseks omada head ülevaadet nii ettevõtluse valdkonnast kui ka sügavast vaimsest maailmast.“

Laura-Liis Moritz, Kasak Solutionsi arendus- & turundusjuht

Laura-Liisi karjäär on vaatamata noorele eale olnud mitmekesine ja edukas. Peale gümnaasiumi lõpetamist õpetas ta vabatahtlikuna Madagaskaril inglise keelt. Ülikoolis õppis ta psühholoogiat ning töötas suvevaheaegadel USA-s ja Suurbritannias raamatuid müües, saavutades seal märkimisväärset edu ja juhtides müügitiimi. Pärast läbipõlemist raamatumüügis leidis ta uue väljakutse Kasak Solutionsis, kus ta alustas müügispetsialisti ametist ja on teinud kahe aastaga tohutut karjääri.

Vallo Arumäe, ettevõtja

Vallo missioon on inspireerida teisi saavutama sügavat vabadust ja harmooniat elus. Tal on tugev taust finantsvaldkonnas ning ta on kirglik äriloome ja rahavoogu tekitavate varade investeerimise vastu. Vallo on töötanud koos finantshariduse eksperdi Robert Kiyosakiga, lihtsustades keerulisi finantskontseptsioone. Ta pooldab pidevat õppimist ja praktilist rakendamist, aidates inimestel seada ja saavutada selgeid finantseesmärke. Vallo on pühendunud ühendama professionaale, et luua väärtust ja uurida põnevaid ärivõimalusi.

Kaire Valge, Kasak Solutionsi strateegilise juhtimise koostööpartner 

 • 20+ aastat kogemust ettevõtlus konsultatsioonide, sh strateegilise arendamise, äriplaanide kirjutamise ja projektijuhtimise valdkonnas;
 • 13+ aastat kogemust koolitajana Eestis ja välismaal;
 • 15+ aastat kogemust teadliku enesejuhtimise ja -arengu valdkonnas;
 • 13+ aastat kogemust vabatahtlikus organisatsioonis MTÜ JCI Estonia, millest 2013-2017 organisatsiooni juhtivates rollides Eestis ja välismaal;
 • 8+ aastat kogemust meeskondade coachina;
  Rahvusvahelise Coachingu Föderatsiooni ICF poolt väljastatud sertifikaat “Professionaalne coach;
  Täiskasvanute koolitaja kutsetunnistus, tase 6.

Monika Palm, Tasakaalukeskuse juht, spirituaalne selgeltnägija- vaimne nõustaja, tervendaja, vabastava hingamise terapeut

Monika on tervendaja, selgeltnägija, energeetiliste muutuste looja, hingamisterapeut ning hobikorras joogatreener. Ta teadis juba nelja-aastase tüdrukuna, et tema missioon on aidata inimesi ja vaatamata teistsugusele karjäärivalikule, suunas elu ta karmilt õigele teele. Ta on loonud Tasakaalukeskuse ja aitab inimestel saada ühendust iseenda ja oma väega, et luua positiivseid muutusi, ning avab nende potentsiaali.

Erika Tuvike, Eversheds Sutherland advokaat 

Erika on advokaat advokaadibüroos Eversheds Sutherland. Ta on pealehakkaja ja lahendustele orienteeritud ning lahendab igapäevaselt tööõiguse, andmekaitse ja IP ning IT-ga seotud küsimusi. Talle ei ole võõras esindada kliente töövaidluskomisjonis, kompromissläbirääkimistel või kohtus ning ta on pärjatud The Legal 500 Rising Star tunnustusega.

Marian Punane, Kasak Solutionsi personalijuht, fitnessi sportlane

Marian on Kasak Solutionsi rendi-personalijuht, kaitseliitlane ja fitness-sportlane, kes armastab ekstreemsusi. „Mida suurem väljakutse, seda põnevam on.“ Ta on suure kogemusega hanke- ja militaarvaldkonnas ning kirglik personalitöös. Pealahakkaja naine innustab enda olemusega ka teisi – ta ei heieta probleemi olemasolu, vaid hakkab pihta!

Marianne Juhkam, suhtlusfanaatik

Marianne teeb palju ja korraga ning vabandused ega hirmud teda ei takista. Tema sihikindlus ja pealehakkamine on eeskujuks paljudele. Ta on alati teadnud, et kui pingutades tuleb tulemus. Naine naudib algataja ja suunanäitajana tõmmata käima erinevaid ettevõtmisi ja näidata, et kõik on võimalik.

9.30 Kogunemine

10.00–11.00 | Ketlin Kasak „Avapauk & inspiratsioonikõne“

11.00–12.00 | Asse Sauga  ja Vilve Vene „Targa raha saladused: investeerimise kunst“

Raha on ressurss, mille targalt kasutamine loob uusi võimalusi. Kahjuks on sellel ka vastupidine tulem – valed investeeringud ja otsused kitsendavad uusi võimalusi ja arengusuundi.

12.00–13.00 | Lõuna

Aeg suhelda, tutvuda teiste osalejatega ja nautida maitsvat einet.

13.00–14.00 | Kristi Jõeorg

Ebaõnnestumist ei pääse keegi. Sellel on põhjus(ed), miks tuleb vahel ebaõnnestuda ja kõige tähtsam on see, et me oskaks ebaõnnestuda. 

14.00–15.00 | Monika Palm ja Asse Sauga „Vaimse väe avamine: spirituaalne loeng“

Naiselikkus ja mehelikkus – energeetiline tasakaal, millele tuleb tähelepanu pöörata. Nii oled parem inimene, kolleeg ja juht. 

15.00–15.30 | Kohvipaus

Värskendav paus kohvi ja suupistetega – võimalus puhata ja mõtteid koguda.

15.30–16.30 | Erika Tuvike „Õigusküsimused tööelus: töösuhte lõpetamine ja suhtlus advokaatidega"

Kellel on õigus – tööandjal või töötajal või hoopiski advokaadil? Kõigil on omad õigused ja kohustused. Töösuhtes on tähtsalt kohal aga heatahtlikkus ja usaldus, kuid õiguses tuleb emotsioonid tagaplaanile panna.

16.30–17.00 | Vallo Arumäe

17.30 Kogunemine Tallinki Restoranis Nero

18.00 Ametlik peo algus Tallinki Restoranis Nero

9.30 Kogunemine

10.00–11.00 | Ott Kiivikas ja Marian Punane „Tervise ja energia võti: trenn ja toitumine“

Juht kui tühjaks pigistatud sidrun – see on probleem, mis tänapäeval aina enam viib ettevõtte ja meeskonna töö tasapisi allamäge. Hea vaimne, füüsiline ja sotsiaalne tervis kõige alus.

11.00–12.00 | Karmo Kivi „Sisemise rahu leidmine ning vabanemine süü- ja häbitundest“

Ebameeldivate tunnete tegeleme iga päev, kuid mõni tunne saab võitu ja segab lõpuks elu. Enda sisemise rahu leidmine ei ole lihtne, kuid see tee tuleb ette võtta, et olla targem, parem, enesekindlam ning tasakaalukam.

12.00–13.00 | Lõuna

Aeg suhelda, tutvuda teiste osalejatega ja nautida maitsvat einet.

13.00–14.00 | Kristian Maslov, Marianne Juhkam ja Vilve Vene „Tugev meeskond: usaldus ja toetus"

Tugev, usaldav ja toetav meeskond on justkui iga juhi unistus, mille poole püüeldakse. Aga kas see jääbki lihtsalt unistuseks või see on ka võimalik?

14.00–14.30 | Maarja Vardja „Töö ja eraelu harmoonia“

Otsime tasakaalu, et elu nautida ja mitte läbi põleda. Selline harmoonia töö ja eraelu vahel, mis toimib ja toidab, vajab ohverdusi, tagasiandmisi, aga ka kannatlikkust. Seda ikka selleks, et olla endaga lõpuks harmoonias.

14.30–15.00 | Kohvipaus

Värskendav paus kohvi ja suupistetega – võimalus puhata ja mõtteid koguda.

15.00–16.00 | Laura-Liis Moritz „Tulemus algab värbamisest“

Meeskond kui ettevõtte süda, mida tuleb hoolega hoida ja valida. Nendega tuleb koos kasvada, seda igas mõttes.

16.00–17.00 | Kaire Valge „Edukuse Teejuht: strateegia loomine“

Strateegia aitab ettevõtetel kujundada ja saavutada pikaajalisi eesmärke. Koos seatud ja üheselt mõistetav visioon edasiseks tegevuseks võimaldab töötajatel kujundada ettevõtte tulevikku ning püsida muutuvates oludes paindlikuna ja samal ajal sihti kaotamata.

17.00–18.00 Ketlin Kasak „Väärtuspõhine ettevõtlus“

Ettevõtjana tuleb läbi mõelda, mis on enda väärtused ja mis väärtust teistele lood. Mõnel hetkel võib ka juhtuda, et need väärtused ei klapi ja tuleb leida uued viisid, kuidas edasi minna.

Juuli

950
 •  

August

1100
 •  

September

1500
 •  

Hinnale lisandub käibemaks. Kui soovid kogu juhtkonnaga tulla või on mitu inimest ühest ettevõttest tulemas, siis kirjuta meile pakkumise saamiseks info@kasaksolutions.ee.

Scroll to Top

Liitu meie väärtuskirjaga

Võta ühendust

Tasuta konsultatsioonile registreerimine