Värbamisturundus

On Sul ette tulnud olukordi, kus mingile positsioonile oleks uut inimest vaja juba homme, täna või oleks hoopis eile olnud vaja ning õiget inimest ei ole kusagilt võtta?

Selle murega on hädas paljud juhid ja see on ka üks peamisi probleeme, millega meie juurde pöördutakse. Kuidas tunneksid end aga siis kui teaksid, et ukse taga on järjekord inimestest, kes Sinu ettevõttesse tööle sooviksid tulla? See võib näida püüdmatu unistusena, kuid just selline tulemus ongi päriselt võimalik teadliku värbamisturunduse abil. Värbamisinnovaator Ketlin Kasaku praktiliste kogemuste ja knowhow põhjal oleme loonud oma värbamisturunduse süsteemi. Selle abil aitame luua värbamisturunduse tööriistad ja õpetame ettevõtet tööandjana ennast teadlikult turundama. Aitame laiemale avalikkusele näidata Sinu ettevõtte tõelist olemust, mille lõpptulemusena inimesed tõepoolest lausa ootavad võimalust ettevõttesse kandideerimiseks. Sinu ettevõttesse sobivad inimesed on turul olemas ja valmis ka kandideerima, kuid tihtilugu ei jõua vajalik info lihtsalt nendeni.

Värbamisturunduse eesmärk on see tühimik täita läbi teadlike tegevuste. Tegevustesse kaasame nii kodulehte kui sotsiaalmeediat. Järkjärguliste tegevuste käigus valmivad blogipostitused ja sisendid sotsiaalmeedia tarbeks. Tegeleme ettevõtte teadliku mainekujundusega just sellest vaatenurgast, et kõnetada õigeid inimesi, kes Sinu ettevõttesse tööle sobiksid.

Meie meeskonnatöö tulemusel sünnivad artiklid, blogipostitused, sotsiaalmeedia postitused, meediakajastused ja vajadusel isegi raamatud. Loome kuvandi, mis tekitab potentsiaalses kandidaadis tunde, et ta tahab just Sinu ettevõttesse tööle tulla. Ja seda olenemata sellest, kas ta on hetkel aktiivne tööotsija või hoopis tuntud ja nõutud inimene oma valdkonnas.

Kui kandidaadil on mitu valikut, siis suure tõenäosusega valib ta tööandja, kes on tema usalduse võitnud ja kellest ta varem ka kuulnud on. Sinu kasuks otsustada aitabki meie sammsammuline kogemustel põhinev ja toimiv tegevuskava, mis tugineb 14-aastasele värbamisturunduse kogemusele ning arvestab just Sinu ettevõtte vajaduste ja eripäraga!
Scroll to Top

Tasuta konsultatsioonile registreerimine

Liitu meie väärtuskirjaga

Võta ühendust