Värbamispartneri kaasamine

Oled Sa puutunud kokku tööjõu voolavusega või tunned vahel, et Sul jääb puudu värbamisalastest teadmistest ja oskustest?

Värbamine ei ole ammu enam pelgalt inimeste otsimine. See on ka põhjus, miks töökuulutusest üksi ei piisa, et õigeid inimesi oma ettevõttesse leida. Pikaaegne ja jätkusuutlik töösuhe eeldab teadlikku ja põhjalikku lähenemist värbamisprotsessile. Just siin tulemegi oma professionaalsete personalispetsialistidega appi meie! Me juhendame, suuname, aitame luua uued ja toimivad mustrid vanade asemele ja võimendame ettevõtte juhti. Aitame hoida olemasolevaid inimesi ning uute inimeste otsimisel kõnetada just neid, kes teie meeskonda kõige paremini sobivad.

Meie tugevuseks on päris elus toimivad kogemuspõhised lahendused, mis tuginevad meie 14-aastasele kogemusele värbamismaastikul. Kuiva, keerulist ja kasutut teooriat me Sulle ei õpeta. Oleme läbi ja lõhki praktikud ning võimsate ja pikaajaliste tulemuste saavutamiseks ootame seda ka Sinult. Selleks, et Sina praktikas aga edukalt õnnestuksid suuname ja toetame Sind just seal, kus seda enim vajad.

Scroll to Top

Liitu meie väärtuskirjaga

Võta ühendust

Tasuta konsultatsioonile registreerimine