Kasak Solutionsi personalijuht Maarja Vardja tahab hoida igaühel sära silmis

Maarja Vardjal on kogemusi, mis on tema maailmapilti väga palju avardanud. Saadud kogemustega meeldib Maarjale seoseid luua isikliku eluga, sest kõigest on alati õppida. Ta usub, et..

kõik on võimalik, kui piisavalt tahta ja selle nimel pingutada.

Pagas, mis aitab edasi

Juba lapsepõlvest on teda paelunud inimeste käitumine kuidas ja miks. Ülikoolis on Maarja õppinud majandusarvestust ja personalijuhtimist ning on valdavalt personalitööga tegelenud. Ta on töötanud väga erinevates valdkondades: transpordist loovtööni välja. Oma karjääri jooksul on ta kokku puutunud nii palgatöö, ettevõtluse kui vabatahtliku tööga heategevuslikus valdkonnas. Ettevõtlusaegadel tegeles ta oma sõnul sihipärase inimeste ellu sekkumisega“, jättes selle põgusa kirjeldusega õhku omajagu salapära. Ettevõtjana koges Maarja läbipõlemist, mil ta võttis paariks kuuks aja maha. Pärast taastumist tekkis võimalus kätt proovida stilistika valdkonnas, mis on olnud üks tema hobidest juba väga varasest noorusest. Ta lõi kaasa reklaami-, muusikavideo-, seriaali- ja filmiprojektides, riietas inimesi ja oli tihti tiimi juht. See viieaastane eluperiood oli väga õpetlik. Enim õppis ta kohanema kiirelt muutuvate oludega, inimeste juhtimist ja suhtlemist, mil ajaline surve on tugev.

….

Väärtused ja tasakaal

Töös lähtub Maarja samadest väärtustest kui eraelus: ausus, avatus, siirus, heasoovlikkus ja pühendumus. Jää iseendaks! ja Töökus viib sihile on mõtted, mida ta kannab endaga kaasas ja annab edasi ka tütardele. Personalijuhina motiveerib teda väljakutse luua ja hoida positiivset ning mõnusalt ühtset õhkkonda. Ennekõike on tema ülesanne juhti toetada, kuid see laieneb tervele tiimile ta soovib, et igaühel oleks sära silmis. Kui töötada vaid raha pärast, kipub rõõm silmis kärmelt kustuma, sest rahaliste stiimulite mõju on lühiajaline. Siis soovitab Maarja endalt küsida: Kas teen ikka õiget asja ja kas päriselt pean seda tegema?


Kord läbi põlenud Maarja on õppinud, et elus peab hoidma tasakaalu. Kui enda karikas on täitmata, ei saa ka teistele midagi head välja anda, leiab ta. Kuigi personalitöös antakse endast palju, sütitab see naist veelgi. Kõik on suhtumise küsimus, arvab Maarja ja soovitab jälgida, milliste inimestega lävida teiste energia kandub sulle üle. Lisaks positiivsele mõtteviisile aitab tal karikat täis hoida sport: ta teeb joogat, pilatest ja käib jõusaalis.

Pilt tehtud: Erlend Štaub, Tallinn Fashion Week

Eeskujuks teistele

Maarja kogemustepagas on muljetavaldav. Ta on eest vedanud mitmeid suuri rahastusprojekte, juhtinud tööd muutlike inimeste ja oludega ning õppinud leidma kiireid lahendusi keerulistes olukordades, kus vastutus ja pinge on meeletu. Ta armastab stabiilsust, ent elu on näidanud, et ta saab hästi hakkama ka rasketes olukordades ja hoiab fookuse olulisel.

Maarjal on kõige kohta oma arvamus, ütlevad teised ja Maarja nõustub. Ta peab end julgeks väljaütlejaks ja tegutsejaks, kasutab ära enda kogemusi ja leiab nende abil lahendusi. Ta vaatab elu positiivse pilguga, ent ei unusta reaalset tausta.

Personalijuht Kasak Solutionsis

Ma olen elus ägedaid asju teinud ja veel ägedamad on ees.Maarja tunneb, et on jõudnud õigesse kohta. Kui ta midagi kardab, ei näe ta hirmu, vaid hoopis väljakutset. Samamoodi tunneb ta Kasak Solutionsi tiimis, kus on kokku saanud avatud ja rikkaliku kogemustepagasiga inimesed, kes inspireerivad tegema suuri tegusid. Ta tunneb, et on saanud tiimilt kui kogukonnalt niivõrd palju – tänu Kasak Solutionsile on ta mõistnud, kui ambitsioonikas inimene ta on. Ta tahab viia ettevõtted järgmisele tasandile, täites Kasak Solutionsi missiooni. Kuigi rendipersonalijuhina ettevõttesse minek on Maarja jaoks topeltvastutus, tuleb sealt vastu ka topeltrõõm.

Scroll to Top

Liitu meie väärtuskirjaga

Võta ühendust

Tasuta konsultatsioonile registreerimine