Kuidas leida ja hoida õigeid inimesi?

"Juhi kõige olulisem omadus on võime õppida.”

Sheryl Kara Sandberg (endine Meta tegevjuht)

Viimase aasta jooksul oleme oma meeskonnaga aidanud sobivad inimesed leida 60le ettevõttele. Nende seas on väga erineva valdkonna esindajaid. On nii suuri, väikeseid kui ka start-up ettevõtteid. 

Ehkki Eesti ettevõtete värbamiskultuur ja sisekliima on jõudsalt arenemas, oleme pidanud korduvalt tõdema, et endiselt ei mõisteta kui suur osa värbamisprotsessist on oma inimeste hoidmine. See on aga otseselt juhtide töö ning selle kvaliteeti ei saa paraku muuta ei värbaja ega personalijuht. 

Suur murekoht on ka töövestluste läbiviimise ja tööpakkumiste kvaliteet. Oleme korduvalt puutunud kokku olukordadega, kus viime juhi kokku väärt kandidaadiga, kuid juht ei oska ennast kandidaadile müüa. Tööpakkumise tegemisel on aga kriitilise tähtsusega see, kuidas juht ennast müüa oskab. Minul on tööpakkumised enam kui 90% ulatuses õnnestunud, kuna kasutan enda poolt välja töötatud meetodeid ning kaasan protsessi kogu meeskonna.

Nüüd on Sinul juhina, ettevõtjana või personaliinimesena erakordne võimalus õnnestuda samal moel, sest jagan koolitusel Sinuga oma 14 aasta parimaid õppetunde, toimivaid lahendusi ja nippe. Annan sulle ka kõik vajalikud tööriistad.

Tule osale eksklusiivsel koolitusel:

Kuidas leida ja hoida õigeid inimesi.

Koolituskava:

 1. Kuidas ennast tööandjana müüa.
 2. Kuidas kandidaatidega suhelda nii, et Sinu ja ettevõtte maine tõuseks.
 3. Finantsid vs inimene: inimesed teevad vigu ja vead lähevad ettevõttele maksma. Kuidas suunata targalt odavaid vigu tegema.
 4. Kommunikatsioonisüsteem – ainus asi, mis aitab hoida korda ja soodustab kasvu. 
 5. Kuidas teha nii, et inimesed hoiaksid Sinust kui juhist kinni ning ukse taga oleksid kandidaadid järjekorras. 
 6. Miks peab juht ennast müüma ja mida see tähendab? Kuidas juhina orgaaniliselt suunata inimesi endast rohkem andma.
 7. Kuidas koosolekuid motiveerivalt läbi viia. 
 8. Miks on oluline juhina kasvatada liidreid.
 9. Inspireerimine oma ettevõttes. Mida see tähendab ja mis see tegelikult on.
 10.  Miks ja kui tihti teha arenguvestlusi.
 11.  Kuidas panna kandidaati just Sinu meeskonda kandideerima. 
 12. Kuidas end parimatele inimestele maha müüa. Juht peab hoolitsema selle eest, et inimesed teda usaldaksid ja tahaksid ettevõttesse tulla.

Koolituse maksumus: 

 • 325 € + km (sisaldab lõunasööki restoranis ja kohvipausi)

Koolituse käigus saad küsida küsimusi ning teeme ka grupitööd, mis annab Sulle väärtusliku võimaluse luua suhteid ja arutleda koos teiste juhtidega ning leida uusi mõttekaaslasi. 

Toimumise aeg: 11.05.2023 kell 10.00- 16.00.

Asukoht: Manta Maja, Vabaduse pst 174b, 10917 Tallinn

Peale koolituse läbimist:

 • Õiged inimesed jõuavad Sinuni ilma peavaluta. Oled omandanud vajalikud tööriistad soovitud inimeste kätte saamiseks. 
 • Sul on lihtne ja toimiv kommunikatsioonisüsteem, mis paneb inimesed Sinu meeskonnas päriselt tööle.
 • Oskad suunata inimesi odavamaid vigu tegema, et suures pildis ei tekitaks kvaliteedi probleemid peavalu.
 • Omandad tööriistad, kuidas olla juht, kelle üle inimesed tunnevad suurt uhkust. Selle tulemusel kutsuvad nad ka oma sõbrad ja tuttavad ettevõttesse tööle.

Juhina määrab Sinu edu see, kuidas meeskond Sinust räägib. Kui meeskond räägib hästi, siis on ka tulevik helge. Inimesi tuleb aga osata enda maine jaoks tööle panna. Kui tahad ehitada endale võimsat meeskonda, et oleks vähem peavalu ja tuleks rohkem raha sisse, siis tule sellele koolitusele.

Koolitus on eksklusiivne ja kohtade arv on piiratud. Soovitan koolitusele tulla mitmekesi, sest nii jõuab info vahetult otsustajateni ning tulemused on kiiremad. See on investeering, mida Sa ei kahetse! 

Kõik riskid võtan enda kanda

Võibolla sa kahtled, kas koolituse läbimine ikka annab Sulle loodetud tulemused… 

Meil on Sulle lahendus!

Kui Sa peale koolituse läbimist ja õpetatu rakendamist ei saavuta paremaid tulemusi, siis maksame Sulle kogu raha küsimusi esitamata tagasi. Just nii kindel olen oma kogemuste ja teadmiste väärtuses.

Koolitajaks on Eesti tipp-värbaja Ketlin Kasak

Tõenäoliselt tead mind värbavate juhtide mentorina. Lisaks sellele olen aga ka veel juht ja ettevõtja. Mida Sa ehk ei tea on see, et olen ettevõtte ise omal jõul nullist üles ehitanud ja seda ilma igasuguste investorite abita. Täna on minu enda meeskonnas palgal 12 suurepärast talenti ja see on suur saavutus, mille üle tunnen erakordset uhkust. Kõik see on tulnud aga läbi väga suurte raskuste ja õppetundide. Olen muuhulgas ka kahel korral pankroti äärel olnud. Need kogemused ja õppetunnid on kulda väärt. Jagan oma teadmisi ja lugusid Sinuga seetõttu, et ma ise oleks tahtnud seda kõike palju varem teada. Kui Sa oled juht, siis ei pääse Sa üle ega ümber tööst inimestega. 

Aitan Sul avastada ja rakendada Sinu potentsiaali juhina!

PS. Minu juurde tuleb iga nädal keegi ja annab mõista, et tahaks meie ettevõttesse tööle tulla ja inimesed on pannud ennast isegi ootejärjekorda. Tahad teada miks? Siinkohal räägivad enda eest kõige paremini meie meeskonna kogemused:

Scroll to Top

Liitu meie väärtuskirjaga

Võta ühendust

Tasuta konsultatsioonile registreerimine