Kuidas teha vastupandamatuid tööpakkumisi ja luua päriselt ka toimiv meeskond?

"Koos tulemine on algus. Koos hoidmine on edasiminek. Koos töötamine on edu." Henry Ford

 

Teisipäeval, 18. oktoobril kell 18:00  toimub TASUTA Veebiseminar „Kuidas teha vastupandamatuid tööpakkumisi ja luua päriselt ka toimiv meeskond?“ 

Seminari viib läbi Eesti tipp-värbaja Ketlin Kasak. Tänases turuolukorras peame kõik juhtidena võitlema andekate töötajate eest. Tasub arvesse võtta, et head kandidaadid saavad nädalas kuni kaks tööpakkumist ning toimub pidev üleostmine. 

Kui Sina juhina ei teadvusta endale muudatuste vajalikkust,  siis Sa ei saa ka häid inimesi ning võid ühtlasi ka juba olemasolevatest töötajatest ilma jääda. 

Koostöö värbajaga on edu võti. 

Veebiseminaril räägime seega enamlevinud mustritest, väljakutsetest ning sellest, milliseid vigu vältida. 

Võtame luubi alla turu suurimad kitsaskohad!

Veebiseminaril arutleme:

  1. Kuidas juhina end müüma peaksid nii, et õiged inimesed jõuaksid ise ettevõttesse?
  2. Kuidas koostada tööpakkumist nii, et rahul oleks nii tööandja kui ka töötaja?
  3. Kuidas ehitada ennastjuhtiv meeskond, kus kõik tunnevad end hästi ning saavad oma potentsiaali maksimaalselt ära kasutada?

Kõigest sellest kuuled Veebiseminaril: 

„Kuidas teha vastupandamatuid tööpakkumisi ja luua päriselt ka toimiv meeskond?“

Meil on Sulle varuks ka ÜLLATUS! 

Veebiseminar on TASUTA, kuid kindlasti eelregistreeru, sest kohtade arv on piiratud! 

 

Koolitajaks on Eesti tipp-värbaja Ketlin Kasak

Tõenäoliselt tead mind värbavate juhtide mentorina. Lisaks sellele olen aga ka veel juht ja ettevõtja. Mida Sa ehk ei tea on see, et olen ettevõtte ise omal jõul nullist üles ehitanud ja seda ilma igasuguste investorite abita. Täna on minu enda meeskonnas palgal 12 suurepärast talenti ja see on suur saavutus, mille üle tunnen erakordset uhkust. Kõik see on tulnud aga läbi väga suurte raskuste ja õppetundide. Olen muuhulgas ka kahel korral pankroti äärel olnud. Need kogemused ja õppetunnid on kulda väärt. Jagan oma teadmisi ja lugusid Sinuga seetõttu, et ma ise oleks tahtnud seda kõike palju varem teada. Kui Sa oled juht, siis ei pääse Sa üle ega ümber tööst inimestega. 

Aitan Sul avastada ja rakendada Sinu potentsiaali juhina!

PS. Minu juurde tuleb iga nädal keegi ja annab mõista, et tahaks meie ettevõttesse tööle tulla ja inimesed on pannud ennast isegi ootejärjekorda. Tahad teada miks? Siinkohal räägivad enda eest kõige paremini meie meeskonna kogemused:

Miks see teema oluline on?

★  Tänases turuolukorras peame kõik juhtidena võitlema andekate töötajate eest. Tasub arvesse võtta, et head kandidaadid saavad nädalas kuni kaks tööpakkumist ning toimub pidev üleostmine. 

★  Kui Sina juhina ei teadvusta endale muudatuste vajalikkust,  siis Sa ei saa ka häid inimesi ning võid ühtlasi ka juba olemasolevatest töötajatest ilma jääda. Koostöö värbajaga on sinu edu võti.

★  Veebiseminaril räägime seega enamlevinud mustritest, väljakutsetest ning sellest, milliseid vigu vältida.

Scroll to Top

Liitu meie väärtuskirjaga

Võta ühendust

Tasuta konsultatsioonile registreerimine