Kuidas tõsta meeskonnatöö efektiivsust?

Meeskonnaliikmete vahelise koostöö efektiivsuse tõstmine ja töötajate kaasamine aitab saavutada mitmeid olulisi eeliseid:

Parandab tulemuslikkust: Kui meeskonnaliikmed töötavad koos ja jagavad oma teadmisi ning oskusi, kasvab kollektiivne know how. Mitmekülgsete teadmiste omamine on kasvulavaks uutele ideedele ning lahendustele.

Suurendab innovatsiooni: Kui töötajatel on võimalus oma ideid ja mõtteid väljendada ja juhiga arutada, võivad nad leida uusi ja paremaid viise oma tööülesannete täitmiseks, probleemide lahendamiseks või uute, innovaatiliste ideede teostamiseks. 

Tugevdab motivatsiooni: Töötajate kaasamine tõstab töötajate motivatsiooni ja rahulolu tööga, sest nad tunnevad, et nende panust ja arvamust hinnatakse. See aitab omakorda kaasa positiivse töökeskkonna loomisele ning üleüldise organisatsiooni kultuuri parendamisele.

Kui tunned, et vajad veidi abi meeskonnatöö tulemuslikkuse kasvatamisel, on see koolitus just Sulle mõeldud

 

Tule osale eksklusiivsel koolitusel:

Kuidas tõsta meeskonnatöö efektiivsust?

Koolituskava:

 1. Koostöö ja töötajate kaasamine
 2. Meeskonnatöö efektiivsuse tõstmine
 3. Tiimitunde loomine, ühise arusaama kujundamine, eesmärgid ja nende jälgimine
 4. Tagasisidestamine, coachiv juhtimine kui osa tööefektiivsusest

Koolituse käigus räägime lahti kõikide mõistete sisu ning olulisuse tänapäeva ettevõtete kontekstis. Toome palju praktilisi näpunäiteid ning kogemusi elust enesest. Kindlasti proovime kätt ka praktiliste ülesannete lahendamisel. Tegu ei ole kuiva teooria loenguga, kõike koolituspäeval õpitut saab koheselt ka enda ettevõttes rakendada. 

Koolituse maksumus:  325 € + km (sisaldab lõunasööki restoranis ja kohvipausi)

Toimumise aeg: 11.04.2023 kell 10.00- 16.00.

Asukoht: Manta Maja, Vabaduse pst 174b, 10917 Tallinn

Peale koolituse läbimist:

Omad selget arusaama sellest, kuidas alustada oma töökeskkonnas tugeva ning efektiivse meeskonnatöö vundamendi ladumist.  Lisaks oskad kasutada coachiva juhtimise põhitõdesid ehk meeskonnaliikmetelt õigete küsimuste küsimist ning saad seeläbi kaardistada meeskonna arengukohad. Olles teadlik muutuste vajalikkusest, on võimalik asuda neid samm-sammult juurutama, teadmised sellest saad samuti koolituselt kaasa.

Koolitajaks on Ketlin Kasak, kes on tipptasemel meeskondade arendaja ning personalijuhtide ja personalipartnerite renditeenust pakkuva ettevõtte, Kasak Solutionsi, asutaja ja eestvedaja.

Ketlini kogemuste pagasis on 14 aastat töökogemust personalivaldkonnas. Läbi ja lõhki praktikuna, võtavad tema muljetavaldava kogemuse numbrites kokku: 

 • 10 000+ läbiviidud tööintervjuud
 • 250+ erinevat värvatud positsiooni
 • 300+ nõustatud juhti/ettevõtjat 
 • 60+ läbiviidud koolitust 
 • 2 erialast raamatut kirjutatud

Ta on väga eesmärgikindel, fokusseeritud ja lõppematute innovaatiliste ideede autor. Personalitöö ja meeskondade arendamine on küll Ketlini tõeline kirg, kuid suurde südamesse mahuvad lisaks veel tütar, perekond ja sõbrad. Oma meeskonda peab ta aga oma teiseks pereks.

Koolitajaks on Kaire Valge, kes on  ettevõtete ja organisatsioonide strateegilise arendamise ekspert, caoch ja koolitaja.

Kairel on:

 • 20+ aastat kogemust ettevõtlus konsultatsioonide, sh strateegilise arendamise, projektijuhtimise ja äriplaanide kirjutamise valdkonnas;
 • 13+ aastat kogemust koolitajana Eestis ja välismaal;
 • 15+ aastat kogemust teadliku enesejuhtimise ja -arengu valdkonnas;
 • 13+ aastat kogemust vabatahtlikus organisatsioonis MTÜ JCI Estonia, millest 2013-2017 organisatsiooni juhtivates rollides Eestis ja välismaal;
 • 8+ aastat kogemust meeskondade coachina;
 • Rahvusvahelise Coachingu Föderatsiooni ICF poolt väljastatud sertifikaat “Professionaalne coach;
 • Täiskasvanute koolitaja kutsetunnistus, tase 6.

 

Scroll to Top

Liitu meie väärtuskirjaga

Võta ühendust

Tasuta konsultatsioonile registreerimine