Juhtimise koolitus – Vilve Vene

250,00  / ei sisalda KM

Vilve Venel on juhtimiskogemust aastakümneid, ent ta on õpihimu täis. Tema positiivne meel ja tugev intuitsioon viivad edasi ja aitavad tegemistes edu saavutada. 

Pangas terve kümnendi töötanuna tundis Vilve, et on aeg edasi liikuda. „Tundsin, et kui tean ja oskan paremini kui minu juht, ei ole see enam õige koht – siis tuli ise teha,“ ütleb ta. Koos kolme kolleegiga lõi ta 2002. aastal IT-teenustega tegeleva ettevõtte Icefire, kus sõlmiti juba esimestel päevadel kahe miljoni krooni suurune leping. Hirm, et kas uusi projekte tuleb, oli samuti asjatu – äri läks hooga käima. „Õppisin, et kasvule ei saa kätt ette panna,“ jagab ta.

2019. aastal loodi ka teine IT-ettevõte Tuum, ärinimega OÜ Modular Technologies. 2021. aastal, mil Vilve oli Icefire’ile andnud kõik, mis anda oli, müüdi see edasi Euroopa väga edukale start-up’ile Checkout.com. Aasta hiljem tundis Vilve, et on aeg tegevjuhi ametist välja astuda, seega tegi ta Tuumaga lõpparve. Järgnevad kolm kuud ta puhkas nagu ei kunagi varem: luges basseini ääres raamatut ja nautis koos elukaaslasega Hollandit. 

Vaadake ka meie teisi koolitusi:

Scroll to Top

Liitu meie väärtuskirjaga

Võta ühendust

Tasuta konsultatsioonile registreerimine