TASUTA VEEBINAR - Kuidas leida ja hoida õigeid inimesi

Tule osale tasuta veebiseminaril!

Kuidas leida ja  hoida õigeid inimesi

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas leida ja hoida õigeid inimesi oma ettevõttesse? Kas oled pidanud võitlema kõrge personalivoolavuse ja värbamiskuludega, samal ajal kui sinu ettevõte ei kasva nii kiiresti, kui soovid? Kui jah, siis meil on sulle lahendus.

Meil on hea meel kutsuda sind tasuta veebinarile, mis annab näpunäiteid, kuidas luua tõhusat personali strateegiat, mis aitab leida ja hoida parimaid talente.

Veebiseminaril käsitletakse järgmiseid teemasid:

  1. Kuidas ennast tööandjana müüa
  2. Finantsid vs inimene: inimesed teevad vigu ja vead lähevad ettevõttele maksma. Kuidas suunata targalt odavaid vigu tegema.
  3. Miks on oluline juhina kasvatada liidreid.

Virtuaalse kohtumiseni veebiseminaril!

AEG: 27.04 kell 18.00-19.00

Koolitajaks on Ketlin Kasak, kes on tipptasemel meeskondade arendaja ning personalijuhtide ja personalipartnerite renditeenust pakkuva ettevõtte, Kasak Solutionsi, asutaja ja eestvedaja.

Ketlini kogemuste pagasis on 14 aastat töökogemust personalivaldkonnas. Läbi ja lõhki praktikuna, võtavad tema muljetavaldava kogemuse numbrites kokku: 

  • 10 000+ läbiviidud tööintervjuud
  • 250+ erinevat värvatud positsiooni
  • 300+ nõustatud juhti/ettevõtjat 
  • 60+ läbiviidud koolitust 
  • 2 erialast raamatut kirjutatud

Ta on väga eesmärgikindel, fokusseeritud ja lõppematute innovaatiliste ideede autor. Personalitöö ja meeskondade arendamine on küll Ketlini tõeline kirg, kuid suurde südamesse mahuvad lisaks veel tütar, perekond ja sõbrad. Oma meeskonda peab ta aga oma teiseks pereks.

Scroll to Top

Liitu meie väärtuskirjaga

Võta ühendust

Tasuta konsultatsioonile registreerimine