EELOSA I ja II

„180 päevaga 180 kraadi“

Koolitajaid tutvustav veebinar

3. ja 4. oktoobril toimub Kasak Solutionsi esimene suur juhtimiskoolitus „180 päevaga 180 kraadi“ ning selleks, et saaksid tutvuda esinejatega juba varakult, soovime Sind kutsuda 4. ja 11. juunil toimuvale veebinarile.

11.juuni | Kell 10  I Zoom | Osalemine tasuta

Esinejad

Vallo Arumäe

Vallo missioon on inspireerida teisi saavutama sügavat vabadust ja harmooniat elus. Tal on tugev taust finantsvaldkonnas ning ta on kirglik äriloome ja rahavoogu tekitavate varade investeerimise vastu. Vallo on töötanud koos finantshariduse eksperdi Robert Kiyosakiga, lihtsustades keerulisi finantskontseptsioone. Ta pooldab pidevat õppimist ja praktilist rakendamist, aidates inimestel seada ja saavutada selgeid finantseesmärke. Vallo on pühendunud ühendama professionaale, et luua väärtust ja uurida põnevaid ärivõimalusi.

Marian Punane

Marian Punane on Kasak Solutionsi brändijuht, kaitseliitlane, ema, abikaasa ja sportlane, kes armastab ekstreemsusi ja väljakutseid. Varem militaarmaailmas tegutsenud Marian leidis personalivaldkonna tänu magistriõpingutele organisatsioonikäitumises, kus ta sai süvendatud huvi inimpsühholoogia vastu. Marian naudib ekstreemseid ettevõtmisi nagu Expedition Estonia ja militaarvõistlused, mis on õpetanud talle, et kõik on võimalik. Ta on transformeerunud tagasihoidlikust tüdrukust fitness-spordi kaudu laval säravaks naiseks, pidades seda oma eraelu suurimaks õnnestumiseks. Marian ei soovi mugavustsooni jääda, hindab muutusi ja arengut ning usub, et rahulolu iseendaga on elus kõige olulisem.

Monika Palm

Monika Palm on spirituaalne selgeltnägija, vaimne nõustaja ja tervendaja, kes on spetsialiseerunud erinevatele tervendus- ja teadlikkuse tõstmise tehnikatele, nagu Access Consciousness ja vabastav hingamine. Ta alustas oma vaimset teekonda varases lapsepõlves ülitundliku lapsena ning on aastate jooksul omandanud kesk-meditsiinilise ja kõrgema juriidilise hariduse. Monika juhib Tartus asuvat Tasakaalukeskust, kus pakutakse mitmesuguseid teraapiaid ja enesearengukursusi. Koos abikaasaga on ta ligi 30 aastat vaimselt kasvanud, aidates teisi inimesi nende elülesannete avastamisel ja tervenemisprotsessis.

Marianne Juhkam 

Marianne Juhkam on suhtlemisfanatt, kelle energia ja positiivne emotsioon nakatab teisi. Ta teeb palju ja korraga ning vabandused ega hirmud teda ei takista. Tema sihikindlus ja pealehakkamine on eeskujuks paljudele. Ta tahab inimestele näidata, kui palju on võimalik ainuüksi suhtlemisega tööd parendada ja edasi viia.

“Kui ise panustad ja vaeva näed, tuleb ka tulemus.” 

Esinejaid intervjueerib Ketlin Kasak.

Scroll to Top

Liitu meie väärtuskirjaga

Võta ühendust

Tasuta konsultatsioonile registreerimine